JAARPROGRAMMA

Daguitstap naar Zeeland
Sun, Aug 23
Zeeland
Aug 23, 12:00 AM
Zeeland, 5411 Zeeland, Nederland
Delen
Jaarlijkse modellenshoot op locatie
Sun, Sep 06
De locatie wordt later bepaald
Sep 06, 12:00 AM
De locatie wordt later bepaald
Delen
Fotowandeling KORTRIJK : architectuur bij zonsondergang
Tue, Sep 15
Kortrijk
Sep 15, 7:30 PM – 10:00 PM
Kortrijk, Kortrijk, België
Delen
Klaarzetten EOS Fotosalon 2020
Fri, Oct 02
OC de Cerf
Oct 02, 12:00 AM
OC de Cerf, Kerkstraat 1, 8560 Wevelgem, België
Delen
EOS FOTOSALON 2020
Sat, Oct 03
OC de Cerf
Oct 03, 10:00 AM – Oct 11, 7:00 PM
OC de Cerf, Kerkstraat 1, 8560 Wevelgem, België
Delen
Open fotobespreking (=fotobespreking los van wedstrijden)
Tue, Oct 13
Bissegemstraat
Oct 13, 7:30 PM – 10:00 PM
Bissegemstraat, Bissegemstraat, 8560 Wevelgem, België
Delen
Gastspreker : Carlos VERSIEREN
Sun, Nov 08
Bissegemstraat
Nov 08, 7:30 PM – 10:00 PM
Bissegemstraat, Bissegemstraat, 8560 Wevelgem, België
Delen
Fotomontages Reis-/Vakantiefotografie 2020
Tue, Nov 17
Bissegemstraat
Nov 17, 7:30 PM – 10:00 PM
Bissegemstraat, Bissegemstraat, 8560 Wevelgem, België
Delen
Clubwestrijd 2020/3 : BESTE AUTEUR FOTOREEKS - Bespreking Resultaten
Sun, Dec 06
Bissegemstraat
Dec 06, 9:30 AM – 12:00 PM
Bissegemstraat, Bissegemstraat, 8560 Wevelgem, België
Delen
Individuele workshops Fotografie
Tue, Dec 15
Bissegemstraat
Dec 15, 12:00 AM
Bissegemstraat, Bissegemstraat, 8560 Wevelgem, België
Delen

© 2020 by EOS-Wevelgem.  Clublokaal : Oude Pastorie Bissegemstraat 54 8560 Gullegem                   info@eos-wevelgem.be

  • Facebook Social Icon